Otwarcie nowego sklepu SPAR mini!

9 września 2021

Dnia 9 września otworzyliśmy nasz kolejny sklep. SPAR mini położony jest na skraju dużego osiedla mieszkaniowego w dzielnicy Michałkowice w Siemianowicach Śląskich przy ul. Bohaterów Westerplatte 2.

dowiedź się więcej

Targi Franczyza EXPO

9 września 2021

W minioną sobotę mieliśmy przyjemność prezentować naszą Firmę na targach Franczyza EXPO, które odbywały się na PGE Narodowym.

dowiedź się więcej

Koncert z okazji 100-lecia osiedla Podolany

30 sierpnia 2021

21 sierpnia 2021 (w sobotę) odbył się koncert z okazji 100-lecia Osiedla Podolany przed naszą centralą w Poznaniu. Koncert organizowany był ze środków budżetu obywatelskiego przez lokalnych działaczy we współpracy z Estradą Poznańską.

dowiedź się więcej

Nowy SPAR mini w Zawierciu

30 sierpnia 2021

Z początkiem sierpnia w Zawierciu przy ul. Marciszowskiej 41 uruchomiony został nowy sklep z logo SPAR mini.

dowiedź się więcej

POLSKA ZWYCIĘZCĄ W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH EUROPY W LEKKOATLETYCE

8 czerwca 2021

Nasza polska reprezentacja lekkoatletyczna triumfowała w Drużynowych Mistrzostwach Europy w Lekkoatletyce Superligi na Śląsku, które miały miejsce w dniach 39-30 maja. W imprezie brało udział ponad 360 zawodników z siedmiu drużyn i Polska z powodzeniem obroniła tytuł przed 7500 kibicami. Jako główny sponsor tego kluczowego wydarzenia, SPAR po raz kolejny cieszył się świetną prezencją dzięki logo SPAR widocznemu na koszulkach sportowców, tablicach torowych i tłach medialnych.

dowiedź się więcej

SPAR partnerem głównym Drużynowych Mistrzostw Europy w Lekkoatletyce 29-30 maja 2021

21 maja 2021

Marka SPAR jest partnerem głównym Drużynowych Mistrzostw Europy w lekkoatletyce, które mają miejsce na Śląsku w dniach 29–30 maja 2021 roku. To kluczowe wydarzenie gromadzi osiem najlepszych europejskich drużyn lekkoatletycznych, które rywalizują w Superlidze. SPAR jest partnerem głównym Mistrzostw Europy w lekkoatletyce nieprzerwanie od 1996 roku.

dowiedź się więcej

NOWY SKLEP SPAR W BIAŁYMSTOKU

29 kwietnia 2021

W dniu 28.04.2021 r. sieć SPAR uruchomiła supermarket w Białymstoku, zlokalizowany w Centrum Alfa – obiekcie łączącym zarówno nowoczesne jak i zabytkowe elementy wnętrza, niegdyś słynnej fabryki włókienniczej Beckera.

dowiedź się więcej

Wiosenne smaki w SPAR

20 kwietnia 2021

Już 21 kwietnia ruszamy z naszym katalogiem „Wiosenne smaki w SPAR”, w którym promujemy produkty na grill, nowalijki, wyroby wege, czy produkty bez laktozy. Wiele towarów to produkty marki własnej – wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. Kampania „Wiosenne smaki” to bogata oferta i szeroki wybór produktów dostępnych w sklepach Eurospar oraz Spar.

dowiedź się więcej

NASZA SIEĆ WZBOGACIŁA SIĘ O KOLEJNE 2 SKLEPY

1 kwietnia 2021

Do naszej sieci dnia 31 marca dołączyły dwie kolejne placówki – Sklep w Poznaniu, przy ul. Tatrzańskiej 1/5 w dużym formacie EUROSPAR oraz sklep w Pacanowie przy ul. Szkolnej 21 w formacie SPAR mini.

dowiedź się więcej

WIELKA MOC ŚWIĄTECZNYCH ZAKUPÓW W SPAR

30 marca 2021

Wielkanocne promocje i przepisy na świąteczne dania

W naszych sklepach rozpoczęła się wielkanocna promocja pod hasłem „Wielka Moc świątecznych zakupów w SPAR”. Oferta obejmuje kilkadziesiąt produktów, a także ciekawe przepisy na dania świąteczne. Promocje obowiązują także w sklepie internetowym www.e-spar.pl, a zamówienie można otrzymać z dostawą do domu.

dowiedź się więcej

SPAR głównym partnerem Halowych Mistrzostw Europy w Toruniu

30 marca 2021

Ważna impreza lekkoatletyczna obyła się w dniach 5-7 marca 2021

Marka SPAR była głównym partnerem Halowych Mistrzostw Europy w lekkiej atletyce w Toruniu, które miały miejsce w dniach 5-7 marca 2021 roku. Wzięło w nich udział ponad 550 sportowców z 48 krajów. SPAR jest partnerem Mistrzostw Europy w lekkiej atletyce nieprzerwanie od 1996 roku.

dowiedź się więcej