RODZINNY PIKNIK SPAR – ZAPRASZAMY!

11 maja 2022

Dla SPAR bardzo ważna jest idea integracji z lokalnymi społecznościami. Dlatego też pojawił się pomysł organizacji przez centralę sieci SPAR biegu rodzinnego.

dowiedz się więcej

GOŚĆ SPECJALNY RODZINNEGO BIEGANIA ZE SPAR – MEZO

6 maja 2022

Drodzy Biegacze, spieszymy do Was z fantastyczną informacją. Na naszym biegu pojawi się nie kto inny a Mezo!!! Jeden z najpopularniejszych artystów sceny muzycznej.

dowiedz się więcej

Trzy nowe sklepy w sieci SPAR

5 maja 2022

Żbikowice, Uwieliny, Sulęcin

Trzy nowe sklepy dołączyły do sieci SPAR: format SPAR w Żbikowicach w woj. małopolskim o powierzchni 454 mkw., SPAR Mini w Uwielinach w woj. mazowieckim o powierzchni 251 mkw. oraz SPAR Express w Sulęcinie w woj. lubuskim z salą sprzedaży 56 mkw. Wszystkie placówki są prowadzone przez partnerów detalicznych – polskich, niezależnych przedsiębiorców, posiadają parking dla klientów i szeroki, atrakcyjny asortyment w dobrych cenach.

dowiedz się więcej

AMBASADOR RODZINNEGO BIEGANIA ZE SPAR – MONIKA STEFANOWICZ

4 maja 2022

Z dumą informujemy, że ambasadorem wydarzenia Rodzinne bieganie ze SPAR została Monika Stefanowicz – polska biegaczka, maratonka, trzykrotna uczestniczka olimpiady (w Atenach, Pekinie i Rio de Janerio), trzykrotna mistrzyni Polski w maratonie i dwukrotnie w półmaratonie.

dowiedz się więcej

DZIEŃ ZIEMI w SPAR

27 kwietnia 2022

W dniach 18-22 kwietnia w ramach kampanii komunikacyjnej Tydzień Dla Ziemi w SPAR dzieliliśmy się z pracownikami poradami jak prosto i bezboleśnie mogą na co dzień być bardziej EKO.

dowiedz się więcej

WIELKANOCNY ZAJĄCZEK DLA DZIECI Z UKRAINY PRZEBYWAJĄCYCH NA RANCZU POD WYSOKĄ TURNIĄ KOŁO ZAWIERCIA

13 kwietnia 2022

W gospodarstwie agroturystycznym Ranczo pod Wysoką Turnią w Rzędkowicach przebywa grupa uchodźców z Ukrainy licząca 53 osoby, z czego 29 to dzieci. Pani Iwona, właścicielka, która zdecydowała się wyciągnąć pomocną dłoń 24 godziny na dobę, skupia się na pomocy rodzinom ukraińskim.

dowiedz się więcej

RODZINNE BIEGANIE ZE SPAR JUŻ 4 CZERWCA

3 kwietnia 2022

Sieć SPAR Polska wychodząc naprzeciw nieustającej wciąż modzie na aktywne, sportowe i zdrowe życie postanowiła zorganizować w Poznaniu bieg na dystansie 5 km.

dowiedz się więcej

WIELKA MOC, GDY W WIELKANOC JESTEŚMY RAZEM

2 kwietnia 2022

Co było pierwsze jajko czy kura?

Na to pytanie oczywiście nie znamy odpowiedzi, ale wiemy, że zarówno bez jajek jak i kury nie byłoby Wielkanocy! Dlatego zadbaliśmy o to, aby w naszym katalogu Wielkanocnym, zarówno dla sklepów EUROSPAR jak i SPAR, nie zabrakło najważniejszych, wielkanocnych klasyków.

dowiedz się więcej

Nowy supermarket EUROSPAR w Wałbrzychu

31 marca 2022

Bean Tree Cafe, piekarnia, dania z rożna oraz TOPS! Alkohole

Sieć SPAR otworzyła nowy supermarket EUROSPAR w Wałbrzychu w Galerii Victoria. Sklep ma 940 mkw. sali sprzedaży, kasy obsługowe i samoobsługowe, ofertę Bean Tree Cafe – obejmującą świeżą kawę, ciasta, zapiekanki, kanapki produkty garmażeryjne, a także ciepłe pieczywo tradycyjne i z piekarni gruzińskiej.

dowiedz się więcej

Nowy SPAR Mini w Tarnobrzegu

29 marca 2022

Druga placówka sieci SPAR w Tarnobrzegu

Nowy SPAR Mini działa już w Tarnobrzegu w przy ul. Warszawskiej 276, w sąsiedztwie osiedla domków jednorodzinnych. To druga placówka sieci w Tarnobrzegu, oprócz już działającego sklepu SPAR Express.

dowiedz się więcej

Piąty SPAR Express na stacjach paliw AVIA

28 marca 2022

Piąty sklep SPAR Express na stacjach paliw AVIA został otwarty w Gorzkowie, w województwie małopolskim. To kontynuacja współpracy obu marek, realizowana w ramach pilotażu na pięciu stacjach AVIA. W grudniu 2021 roku otwarte zostały sklepy w Poznaniu przy ul. Juraszów i w Bielsku Białej przy ul. Żywieckiej, a w styczniu w Poznaniu przy ul. Mieszka oraz ul. Grunwaldzkiej.

dowiedz się więcej

Wyprawki szkolne dla dzieci z Ukrainy

26 marca 2022

Nasza firma nie zwalnia tempa i wciąż pomagamy. Działania w które się angażujemy są celowane w konkretne potrzeby. Dlatego też przygotowaliśmy i przekazaliśmy 100 wyprawek szkolnych dla dzieci z Ukrainy, które rozpoczynają naukę w Szkole Podstawowej nr 62 im. gen. Stanisława Taczaka przy ul. Druskienickiej w Poznaniu.

dowiedz się więcej

SPAR Polska pomaga dzieciom z Ukrainy razem z Fundacją Świętego Mikołaja

24 marca 2022

Fundacja Świętego Mikołaja od 2019 roku prowadziła działania na rzecz dzieci z Mariupola na wschodzie Ukrainy. Od momentu wybuchu wojny otacza swoją opieką również dzieci uciekające przed wojną do Polski. Obecnie na terenie Warszawy przebywa ok. 100 tysięcy dzieci z Ukrainy.

dowiedz się więcej

Druga placówka sieci SPAR w Tarnobrzegu

17 marca 2022

Nowy SPAR Mini działa już w Tarnobrzegu przy ul. Warszawskiej 276, w sąsiedztwie osiedla domków jednorodzinnych. To druga placówka sieci w Tarnobrzegu, oprócz już działającego sklepu SPAR Express.

dowiedz się więcej

Sieć SPAR wycofała rosyjskie i białoruskie produkty ze sprzedaży w Polsce i Szwajcarii

3 marca 2022

Sieć SPAR wycofała ze sprzedaży we wszystkich swoich magazynach w Polsce i Szwajcarii produkty wytwarzane i pozyskiwane na terenie Rosji lub Białorusi. SPAR mocno zarekomendował, aby wszyscy partnerzy detaliczni sieci w całej Polsce wycofali takie produkty ze swoich półek.

dowiedz się więcej

WEEKEND SUPER CEN!

1 marca 2022

„Dziś rozpoczynamy akcję promocyjną Weekend Super Cen! W promocji będziemy sprzedawać 6 produktów w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do naszych sklepów!”

dowiedz się więcej

Katalog MARKI WŁASNEJ

23 lutego 2022

Już od dziś tj. 23 lutego i aż do 19 marca obowiązywać będzie katalog Marki Własnej w sklepach EUROSPAR i SPAR!

dowiedz się więcej

TOPS! by SPAR w Mszanie Dolnej już otwarty

4 lutego 2022

Dnia 3 lutego uruchomiliśmy pierwszy wolnostojący sklep TOPS! w Mszanie Dolnej przy ul. Krakowskiej 62 – głównej drodze do miasta, przy stacji benzynowej PKN ORLEN. Powierzchnia sali sprzedaży wynosi 115 mkw., placówka ma 2 kasy i jest czynna 7 dni w tygodniu. Ma szeroką ofertę – asortyment obejmuje 1600 indeksów, dostępna jest także kawiarnia Bean Tree Cafe – oferująca kawę, kanapki, panini czy hot-dogi.

dowiedz się więcej

JUŻ 2 LUTEGO START AKCJI ZE SZKLANKAMI I KIELISZKAMI VIVO OD VILLEROY&BOCH

2 lutego 2022

2 lutego 2022 roku w sklepach EUROSPAR i SPAR wystartowała akcja lojalnościowa, w której klienci zbierają znaczki za zakupy, a następnie wymieniają je na oryginalne produkty vivo | Villeroy & Boch Group w cenie obniżonej nawet o 72%.

dowiedz się więcej

Kolejne 2 supermarkety SPAR Express na stacjach AVIA

20 stycznia 2022

Wspólny rozwój w segmencie convenience

Kolejne 2 supermarkety SPAR Express otwierają się na stacjach AVIA – w Poznaniu przy ul. Mieszka oraz ul. Grunwaldzkiej. To kontynuacja współpracy obu marek, realizowana w ramach pilotażu na pięciu stacjach AVIA. W grudniu 2021 roku otwarte zostały sklepy w Poznaniu przy ul. Juraszów i w Bielsku Białej przy ul. Żywieckiej.

dowiedz się więcej

DUMNI Z POMAGANIA

14 stycznia 2022

Już niebawem, 30 stycznia (niedziela) odbędzie się już 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wspaniałej akcji, podczas której zbierane będą pieniądze na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. W tym roku SPAR postanowił wesprzeć 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w wyjątkowy sposób!

dowiedz się więcej

Supermarkety SPAR Express na stacjach AVIA

16 grudnia 2021

Wspólny rozwój w segmencie convenience

W ramach zainicjowanej współpracy AVIA i SPAR – na stacjach AVIA zostaną uruchomione supermarkety SPAR Express. Pierwsze dwie placówki będą otwarte jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia w Poznaniu przy ul. Juraszów i w Bielsku Białej przy ul. Żywieckiej. Kolejne markety SPAR Express rozpoczną działalność na stacjach AVIA na początku 2022 r. Obecnie zaplanowano pilotaż w ramach pięciu stacji AVIA.

dowiedz się więcej

Smakuj Święta razem ze sklepami SPAR

13 grudnia 2021

Od 8 grudnia, w naszej sieci w sklepach EUROSPAR i SPAR, obowiązuje wyjątkowa świąteczna oferta.

dowiedz się więcej

MOTOMIKOŁAJE

6 grudnia 2021

5 grudnia marka SPAR miała przyjemność wziąć udział w akcji charytatywnej organizowanej przez śremski klub motocyklowy, do którego należą nasi pracownicy z magazynu logistycznego w Koninku.

dowiedz się więcej

W NASZYCH SKLEPACH NAWET MIKOŁAJ ZNAJDZIE WSZYSTKO NA ŚWIĘTA!

1 grudnia 2021

Już 1 grudnia ruszyliśmy z kolejną odsłoną kampanii wizerunkowej. Tym razem w wersji świątecznej. W sklepach SPAR, każdy ma powód do uśmiechu, a zakupy robi sam Mikołaj.

dowiedz się więcej

Oferta Promocyjna BLACK FRIDAY!

29 listopada 2021

Oferta Promocyjna BLACK FRIDAY! W dniach 25-27.11.2021 dostępna była oferta promocyjna Black Friday! Przygotowaliśmy wiele superatrakcyjnych promocji, zarówno na produkty świeże, bestsellery marki SPAR, napoje i alkohol.

dowiedz się więcej

SPAR mini w Żaganiu

8 listopada 2021

Informujemy, że od 05.11.21 w Żaganiu przy ul. Rynek 37 funkcjonuje nowy sklep z logo SPAR mini.

dowiedz się więcej

KOLEJNY SKLEP DOŁĄCZYŁ DO SIECI SPAR!

6 listopada 2021

Miło mi poinformować, iż w dniu 5 listopada 2021 roku w Czekanowie, został otwarty nowy sklep w formacie SPAR.

dowiedz się więcej

Katalog marki SPAR

25 października 2021

Z przyjemnością prezentujemy Państwu specjalny katalog, w którym znajdują produkty marki SPAR!

dowiedz się więcej

Ogólnopolska kampania „klient nasz pan”

25 października 2021

Na początku października rozpoczęliśmy ogólnopolską kampanię wizerunkową pod hasłem „klient nasz pan”. Kampanię obejmuje sponsoring programów w TVP i TVN, serię spotów radiowych, billboardy, zabawną akcję z udziałem klientów na portalu Facebook, a także monitory, plakaty i gazetki promocyjne w sklepach. Kampania trwa do końca listopada 2021 roku. Celem kampanii jest promowanie naszych sklepów, które nastawione są na jak najlepsze doznania zakupowe klienta.

dowiedz się więcej

Nowa marka w sklepach SPAR – No1 czyli NUMER 1 W OSZCZĘDZANIU

25 października 2021

Aby zapewnić naszym klientom jeszcze szerszą gamę wysokiej jakości artykułów codziennego użytku, SPAR prezentuje markę No1 – to Twój numer 1 w oszczędzaniu! Wyselekcjonowane produkty z gwarancją najlepszej relacji jakości do ceny!

dowiedz się więcej

NOWY EUROSPAR DOŁĄCZYŁ DO NASZEJ SIECI!

20 października 2021

Informujemy, że od dnia 14.10.2021 r. w Pszowie ul. Traugutta 52 funkcjonuje nowy sklep w formacie EUROSPAR. Sklep został gruntowanie wyremontowany, wymienione zostało oświetlenie, chłodnictwo, a także serwisy: tradycyjny i piekarniczy.

dowiedz się więcej

OTWARCIE EUROSPARA W WARSZAWSKIM DOMU MODY KLIF

20 października 2021

Dnia 13.10.2021 r. odbyło się otwarcie sklepu EUROSPAR w warszawskim Domu Mody Klif. Sklep ma ponad 1800 mkw. sali sprzedaży. W ofercie sklepu znajdują się świeże wędliny, mięsa, ryb i serów oraz produkty z różnych zakątków świata.

dowiedz się więcej

Nowy SPAR – Poznań, centrum handlowe PLAZA

1 października 2021

Informujemy, że otworzyliśmy kolejny sklep SPAR tym razem zlokalizowany w północnej części Poznania w centrum handlowym Plaza.

dowiedz się więcej

Otwarcie nowego sklepu SPAR mini!

9 września 2021

Dnia 9 września otworzyliśmy nasz kolejny sklep. SPAR mini położony jest na skraju dużego osiedla mieszkaniowego w dzielnicy Michałkowice w Siemianowicach Śląskich przy ul. Bohaterów Westerplatte 2.

dowiedz się więcej

Targi Franczyza EXPO

9 września 2021

W minioną sobotę mieliśmy przyjemność prezentować naszą Firmę na targach Franczyza EXPO, które odbywały się na PGE Narodowym.

dowiedz się więcej

Koncert z okazji 100-lecia osiedla Podolany

30 sierpnia 2021

21 sierpnia 2021 (w sobotę) odbył się koncert z okazji 100-lecia Osiedla Podolany przed naszą centralą w Poznaniu. Koncert organizowany był ze środków budżetu obywatelskiego przez lokalnych działaczy we współpracy z Estradą Poznańską.

dowiedz się więcej

Nowy SPAR mini w Zawierciu

30 sierpnia 2021

Z początkiem sierpnia w Zawierciu przy ul. Marciszowskiej 41 uruchomiony został nowy sklep z logo SPAR mini.

dowiedz się więcej

POLSKA ZWYCIĘZCĄ W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH EUROPY W LEKKOATLETYCE

8 czerwca 2021

Nasza polska reprezentacja lekkoatletyczna triumfowała w Drużynowych Mistrzostwach Europy w Lekkoatletyce Superligi na Śląsku, które miały miejsce w dniach 39-30 maja. W imprezie brało udział ponad 360 zawodników z siedmiu drużyn i Polska z powodzeniem obroniła tytuł przed 7500 kibicami. Jako główny sponsor tego kluczowego wydarzenia, SPAR po raz kolejny cieszył się świetną prezencją dzięki logo SPAR widocznemu na koszulkach sportowców, tablicach torowych i tłach medialnych.

dowiedz się więcej

SPAR partnerem głównym Drużynowych Mistrzostw Europy w Lekkoatletyce 29-30 maja 2021

21 maja 2021

Marka SPAR jest partnerem głównym Drużynowych Mistrzostw Europy w lekkoatletyce, które mają miejsce na Śląsku w dniach 29–30 maja 2021 roku. To kluczowe wydarzenie gromadzi osiem najlepszych europejskich drużyn lekkoatletycznych, które rywalizują w Superlidze. SPAR jest partnerem głównym Mistrzostw Europy w lekkoatletyce nieprzerwanie od 1996 roku.

dowiedz się więcej

NOWY SKLEP SPAR W BIAŁYMSTOKU

29 kwietnia 2021

W dniu 28.04.2021 r. sieć SPAR uruchomiła supermarket w Białymstoku, zlokalizowany w Centrum Alfa – obiekcie łączącym zarówno nowoczesne jak i zabytkowe elementy wnętrza, niegdyś słynnej fabryki włókienniczej Beckera.

dowiedz się więcej

Wiosenne smaki w SPAR

20 kwietnia 2021

Już 21 kwietnia ruszamy z naszym katalogiem „Wiosenne smaki w SPAR”, w którym promujemy produkty na grill, nowalijki, wyroby wege, czy produkty bez laktozy. Wiele towarów to produkty marki własnej – wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. Kampania „Wiosenne smaki” to bogata oferta i szeroki wybór produktów dostępnych w sklepach Eurospar oraz Spar.

dowiedz się więcej

NASZA SIEĆ WZBOGACIŁA SIĘ O KOLEJNE 2 SKLEPY

1 kwietnia 2021

Do naszej sieci dnia 31 marca dołączyły dwie kolejne placówki – Sklep w Poznaniu, przy ul. Tatrzańskiej 1/5 w dużym formacie EUROSPAR oraz sklep w Pacanowie przy ul. Szkolnej 21 w formacie SPAR mini.

dowiedz się więcej

WIELKA MOC ŚWIĄTECZNYCH ZAKUPÓW W SPAR

30 marca 2021

Wielkanocne promocje i przepisy na świąteczne dania

W naszych sklepach rozpoczęła się wielkanocna promocja pod hasłem „Wielka Moc świątecznych zakupów w SPAR”. Oferta obejmuje kilkadziesiąt produktów, a także ciekawe przepisy na dania świąteczne. Promocje obowiązują także w sklepie internetowym www.e-spar.pl, a zamówienie można otrzymać z dostawą do domu.

dowiedz się więcej

SPAR głównym partnerem Halowych Mistrzostw Europy w Toruniu

30 marca 2021

Ważna impreza lekkoatletyczna obyła się w dniach 5-7 marca 2021

Marka SPAR była głównym partnerem Halowych Mistrzostw Europy w lekkiej atletyce w Toruniu, które miały miejsce w dniach 5-7 marca 2021 roku. Wzięło w nich udział ponad 550 sportowców z 48 krajów. SPAR jest partnerem Mistrzostw Europy w lekkiej atletyce nieprzerwanie od 1996 roku.

dowiedz się więcej