facebook - skrypt piksela

Otwarcie sklepu w Wysogotowie

16 września 2023

Miło nam poinformować, że w dniu wczorajszym został otwarty sklep w formacie SPAR na stacji AVIA, w miejscowości Wysogotowo przy ul. Bukowskiej 46. Na stacjach AVIA, rozwijanych przez Grupę Unimot, działa łącznie z partnerskimi 44 placówki SPAR.

dowiedz się więcej

Kampania SPAR LEPSZY WYBÓR

4 września 2023

Dnia 30 sierpnia wystartowała nasza nowa kampania SPAR LEPSZY WYBÓR, skierowana przede wszystkim do dzieci oraz do ich rodziców. Akcja na ma celu zwrócenie uwagi i zachęcenie Klientów do przywiązywania większej uwagi do dobrych nawyków żywieniowych.

dowiedz się więcej

Otwarcie sklepu w Chojnach

4 września 2023

Miło nam poinformować, że w dniu 30.08.2023 został otwarty sklep w formacie SPAR Express na stacji AVIA, w  miejscowości Chojny.

dowiedz się więcej

Otwarcie sklepu w Ostrowie Wielkopolskim

4 września 2023

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że w dniu 31.08.2023 został otwarty sklep w formacie SPAR Express na stacji AVIA, w  Ostrowie Wielkopolskim.

dowiedz się więcej

SPAR partnerem Podolany Festiwal

23 sierpnia 2023

W minioną sobotę, 19 sierpnia  odbyła się druga edycja Podolany Festiwal, zorganizowanego dzięki działaniom Rady Osiedla Podolany, w ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego. Mieliśmy zaszczyt być partnerem tego wyjątkowego wydarzenia. Wyjątkowego, ponieważ dla mieszkańców dzielnicy, jak i całego Poznania, popis wokalny dali niesamowici artyści!

dowiedz się więcej

Turniej Podolany Cup

21 sierpnia 2023

Jedną z ważnych wartości SPAR jest integrowanie się z lokalną społecznością oraz działania regionalne, zarówno w obrębie sklepów, jak i naszej centrali. Dlatego za każdym razem z przyjemnością wspieramy inicjatywy takie, jak Podolany Cup, czyli turniej piłki nożnej dla amatorskich drużyn piłkarskich.

dowiedz się więcej

Oficjalne otwarcie SPAR Express na stacji Avia

18 sierpnia 2023

Miło nam poinformować, że w dniu 31.07.2023 został oficjalnie otwarty sklep w formacie SPAR Express na stacji AVIA, w Łodzi przy ulicy Rzgowskiej.

dowiedz się więcej

Otwarcie sklepu Pilchowice

13 lipca 2023

Miło nam poinformować, że w dniu 11.07.2023 został otwarty sklep w formacie SPAR Express na stacji AVIA, w  miejscowości Pilchowice. Łącznie na stacjach AVIA, działa już 39 placówek SPAR.

dowiedz się więcej

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA EUROPY W LEKKOATLETYCE SILESIA 2023

30 czerwca 2023

Za nami Drużynowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce Silesia 2023. W jednym miejscu mogliśmy oglądać 2 000 zawodników z prawie 50 krajów. Fani śledzili zmagania sportowców z całej Europy podczas 37 konkurencji, z trybun Stadionu Śląskiego.

dowiedz się więcej

Otwarcie nowych sklepów

29 czerwca 2023

Miło nam poinformować, że w dniu 29.06.2023 roku zostały otwarte 4 sklepy SPAR Express na stacjach Generon w miejscowościach Tuchola, Janikowo, Inowrocław, Ciechocinek. Poniżej krótka fotorelacja z wydarzenia.

dowiedz się więcej

RODZINNE BIEGANIE I PIKNIK RODZINNY 2023 – FILM

26 czerwca 2023

Przeżyjmy to jeszcze raz! Druga edycja RODZINNEGO BIEGANIA I PIKNIKU SPAR była absolutnie świetnym wydarzeniem dzięki Wam.

dowiedz się więcej

OTWARCIE sklepów SPAR Express na stacji AVIA

16 czerwca 2023

Miło nam poinformować, że w dniu 14.06.2023 roku zostały otwarte dwa sklepy w formacie SPAR Express na stacjach AVIA, w  miejscowościach Częstochowa i Rększowice.

dowiedz się więcej

OTWARCIE sklepów SPAR

14 czerwca 2023

Szanowni Państwo, informujmy, że w ubiegłym tygodniu zostały otwarte, trzy sklepy w formacie SPAR Express na stacjach GENERON w miejscowości Żukowo, Kokoszkowy oraz Jabłowo. Łącznie na stacjach GENERON, działa już 8 placówek SPAR.

dowiedz się więcej

TO BYŁA WSPANIAŁA SOBOTA

6 czerwca 2023

DZIĘKUJEMY za Waszą obecność. DZIĘKUJEMY za Waszą energię. DZIĘKUJEMY za Wasz uśmiech. GRATULUJEMY Wam odwagi. GRATULUJEMY życiówek. GRATULUJEMY determinacji. To był cudowny dzień, jaki mogliśmy z Wami spędzić.

dowiedz się więcej

WSS DETAL SP. Z O.O. Z GRUPY SPAR W POLSCE WŚRÓD LAUREATÓW ZŁOTEJ SETKI WIELKOPOLSKI

28 maja 2023

Złota Setka Wielkopolski 2000 to ranking firm wyróżnionych za wyniki finansowe. Ranking oparty jest wyłącznie na twardych danych finansowych, które pozyskiwane są bez udziału firm dzięki Krajowej Administracji Skarbowej.

dowiedz się więcej

OTWARCIE sklepów SPAR

22 maja 2023

Uprzejmie informujemy, że w dniu 18.05.2023 zostały otwarte, trzy sklepy w formacie SPAR Express na stacjach GENERON w miejscowości Malbork, Michale (gmina Dragacz) oraz Ostróda.

dowiedz się więcej

Otwarcie nowych sklepów

30 kwietnia 2023

Z radością informujemy, że w bieżącym tygodniu zostały otwarte, dwa sklepy w formacie SPAR Express na stacjach AVIA w miejscowości Sokołów Podlaski i w Krakowie, oraz dwa sklepy w formacie SPAR mini w miejscowości Murowana Goślina i w Kożuchowie.

dowiedz się więcej

RODZINNY PIKNIK SPAR – ZAPRASZAMY!

28 kwietnia 2023

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Podolan, poznaniaków, przyjezdnych i każdego kto tylko ma ochotę na świetny i pełen atrakcji PIKNIK RODZINNY SPAR, który odbędzie się 3 czerwca (sobota) o godz. 12:00.

dowiedz się więcej

POSADŹMY RAZEM DRZEWA – EKO-KAMPANIA SPAR

17 kwietnia 2023

Żyjemy w dobie coraz większej świadomości i odpowiedzialności za naszą planetę. SPAR nie zostaje w tej kwestii obojętny i już 19 kwietnia rozpoczynamy pierwszą w Polsce Eko-Kampanię pod nazwą POSADŹMY RAZEM DRZEWA.

dowiedz się więcej

WYBÓR BAJECZNY NA STÓŁ ŚWIĄTECZNY

24 marca 2023

W środę 22 marca ruszyła wielkanocna kampania naszej sieci. W tym roku komunikujemy, że wszystko co najlepsze na święta, można znaleźć właśnie w naszych sklepach.

dowiedz się więcej

PIERWSZE URODZINY SUPERMARKETU EUROSPAR W WAŁBRZYCHU

13 marca 2023

Zbliżają się pierwsze urodziny supermarketu Eurospar w Galerii Victoria w Wałbrzychu. 

Na tę właśnie okazję przygotowaliśmy szereg atrakcji dla Klientów, oraz ich dzieci.

dowiedz się więcej

WIELKIE GRATULACJE DLA NASZYCH SPORTOWCÓW

6 marca 2023

Od czwartku 2 marca do niedzieli 5 marca, 600 sportowców z całej Europy dzielnie walczyło o medale podczas 37. Halowych Mistrzostw Lekkoatletycznych w Stambule. Reprezentacja Polski zdobyła w sumie siedem medali co dało Biało-Czerwonym 15. miejsce w klasyfikacji ogólnej.

dowiedz się więcej

Nowa akcja lojalnościowa VIVO od Villeroy & Boch!

5 marca 2023

Już 6 marca ruszamy z nową akcją lojalnościową, w której klienci zbierają znaczki za swoje zakupy, a następnie wymieniają je na oryginalne produkty marki vivo z rabatem aż do 81%.

dowiedz się więcej

Wsparcie dla potrzebujących – współpraca z Wielkopolskim Bankiem Żywności

3 marca 2023

W SPAR staramy się nieść pomoc tam, gdzie jest ona najpotrzebniejsza. Nie inaczej było w obliczu ostatnich wydarzeń, gdy tragiczne trzęsienie ziemi dotknęło mieszkańców Turcji i Syrii.

dowiedz się więcej

Otwarcie SPAR mini w Józefowie

3 marca 2023

Miło nam poinformować, że w dniu 2.03.2023 roku ponownie otworzyliśmy sklep w formacie SPAR mini w miejscowości Józefów przy ul. Józefa Piłsudskiego 32.

 

dowiedz się więcej

Otwarcie SPAR Express w Pyskowicach

1 marca 2023

Miło nam poinformować, że w dniu 28.02. 2023 roku został otwarty nowy sklep w Pyskowicach przy ulicy Czechowickiej 8 w formacie SPAR Express.

dowiedz się więcej

DRUGA EDYCJA RODZINNEGO BIEGANIA SPAR JUŻ 3 CZERWCA!

22 lutego 2023

Po zeszłorocznym sukcesie Rodzinnego Biegania i jego bardzo pozytywnym odbiorze przez uczestników, nie mogliśmy inaczej i organizujemy drugą edycję!

Już 3 czerwca spotykamy się ponownie w Poznaniu pod siedzibą SPAR przy ul. Druskienickiej 12. Start biegu o godzinie 10:00.

Celem i ideą organizowanego biegu jest przede wszystkim integracja lokalnej społeczności Podolan, popularyzacja biegania, jako najprostszej formy rekreacji, propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia.

dowiedz się więcej

SPAR na Targach Pomysłów na Biznes

20 lutego 2023

18.02.2023 roku  firma SPAR miała przyjemność wystawić się na Największych Targach Pomysłów na Biznes, organizowanych przez Business Idea, na których otrzymaliśmy nagrodę w kategorii „Polecany koncept biznesowy Business Idea 2023”.

dowiedz się więcej

Najlepszy Produkt 2023 – Wybór Konsumentów – nagroda dla produktów bezglutenowych SPAR

20 lutego 2023

26 stycznia 2023 roku, poznaliśmy laureatów 12. edycji ogólnopolskiego badania Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów.

Do konkursu przystąpiło 250 nowości (produktów i linii) z branży spożywczej, chemicznej oraz kosmetycznej. Zwycięzców w 45 kategoriach wybrali konsumenci ankietowani przez instytut GfK Polonia.

Z  radością informujemy, że nasze produkty bezglutenowe: ciastka, mąki oraz makarony

marki zostały wyróżnione w badaniu „Najlepszy Produkt 2023 – Wybór Konsumentów”.

dowiedz się więcej

SPAR głównym sponsorem Halowych Mistrzostw Europy w Stambule

20 lutego 2023

37 edycja Halowych Mistrzostw Europy w Lekkiej Atletyce odbędzie się w dniach 2 – 5 marca w tureckim Stambule. Zawody odbędą się w Ataköy Athletics Arena. W tym ekscytującym wydarzeniu w ciągu 4 dni weźmie udział ponad 600 sportowców z około 50 krajów europejskich.

dowiedz się więcej

Otwarcie SPAR mini w Borówcu.

20 lutego 2023

Miło nam poinformować, że w dniu 17.02 2023 roku został otwarty nowy sklep w Borówcu przy ulicy Poznańskiej 34 w formacie SPAR mini.

 

dowiedz się więcej

SUPER OFERTA NA PRODUKTY SPAR – POZNAJ SEKRETY OSZCZĘDZANIA

15 lutego 2023

Już od środy 15 lutego do soboty 4 marca można nabyć produkty marki SPAR w bardzo atrakcyjnej ofercie. W katalogu, który pełen jest znakomitych propozycji produktowych i cenowych, znaleźć można również świetne przepisy na oszczędne dania, m.in. domowe pączki,  pyszną i pożywną owsiankę z wiśniami, czy idealną przekąskę wege zawijasy z tortilli. Dla chcących zgłębić temat oszczędzania, umieściliśmy również kilka wskazówek i porad, jak można codziennie wydawać troszkę mniej.

dowiedz się więcej

Otwarcie SPAR Express w Grudziądzu

15 lutego 2023

Miło nam poinformować, że w dniu 9.02.2023 r. został otwarty nowy sklep w Grudziądzu przy ul. Warszawskiej 31 w formacie SPAR Express.

dowiedz się więcej

Otwarcie SPAR Express w Świeciu

15 lutego 2023

Miło nam poinformować, że w dniu 9.02.2023 r. został otwarty nowy sklep w Świeciu przy ul. Chełmińskiej 22 (woj. Kujawsko-pomorskie) w formacie SPAR Express.

dowiedz się więcej

FINAŁ WOŚP

3 lutego 2023

Dziękujemy wszystkim naszym Klientom i Pracownikom, którzy przyczynili się do tego sukcesu! Deklarowana kwota robi wrażenie i jesteśmy szczęśliwi, że możemy dołożyć swoją cegiełkę do sukcesu, jakim okazał się 31. Finał WOŚP!

dowiedz się więcej

Otwarcie sklepu SPAR mini w Solnikach

20 stycznia 2023

Miło nam poinformować, że 18.01.2023 w Solnikach 14 został otwarty nowy sklep pod logiem SPAR Mini.

Sklep ma 48 metrów sali i znajduje się w miejscowości Solniki sąsiadującej z Kożuchowem.

 

dowiedz się więcej

WARSZTATY RODZINNE PODCZAS PIKNIKU RODZINNEGO SPAR

18 stycznia 2023

W trakcie naszego rodzinnego pikniku SPAR, który odbył się w Poznaniu 4 czerwca 2022 roku, jedną z atrakcji dla uczestników były warsztaty techniczne z budowania domków dla owadów i budek lęgowych dla ptaków.

dowiedz się więcej

Kampania STOP TU OSZCZĘDZASZ!

16 stycznia 2023

Celem kampanii jest wzmocnienie wizerunku sieci SPAR jako miejsca, gdzie można znaleźć atrakcyjne oferty i promocje, które pozwolą zaoszczędzić na codziennych zakupach.

dowiedz się więcej

Sztab SPAR podczas 31. Finału WOŚP

20 grudnia 2022

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza firma została oficjalnym sztabem przy kolejnym 31. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

dowiedz się więcej

SPAR DRUSKIENICKA – nowe otwarcie!

20 grudnia 2022

Miło nam poinformować, że sklep EUROSPAR w Poznaniu przy ul. Druskienickiej 12A zmienił się, aby zapewnić lepszy komfort zakupów.

dowiedz się więcej

ROZBUDOWA CENTRUM LOGISTYCZNEGO W CZELADZI

20 grudnia 2022

Nasze centrum logistyczne w Czeladzi rośnie w siłę i stale się rozbudowuje!

dowiedz się więcej

Otwarcie Kożuchów

16 grudnia 2022

Miło nam poinformować, że 16.12.2022 został otwarty nowy sklep w Kożuchowie w formacie SPAR mini.

dowiedz się więcej

PILZNO SPAR

15 grudnia 2022

Miło nam poinformować, że został otwarty sklep w formacie SPAR Mini na rynku w Pilznie.

dowiedz się więcej

Katalog świąteczny 7-24.12.2022

6 grudnia 2022

Zbliża się magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia. Czas, w którym chcemy obdarować naszych bliskich tym, co najlepsze!

dowiedz się więcej

MAMY WSZYSTKIE SKŁADNIKI CUDOWNYCH ŚWIĄT

1 grudnia 2022

W naszej najnowszej komunikacji świątecznej skupiamy się na emocjach towarzyszących nam w cudownym przedświątecznym i świątecznym okresie.

dowiedz się więcej

OTWARCIE SKLEPU SPAR EXPRESS NA STACJI AVIA

24 listopada 2022

Miło nam poinformować, że 24.11.2022 został oficjalnie otwarły, kolejny sklep w formacie SPAR Express na stacji AVIA, w  miejscowości Łozina.

dowiedz się więcej

BLACK WEEKEND MEGA OKAZJE I RABATY!

22 listopada 2022

Mocne super okazje zakupowe na udany weekend już od czwartku 24 listopada do soboty 26 listopada w SPAR!

dowiedz się więcej

Celne strzały ze SPAR! Poznaj mistrzowskie promocje!

15 listopada 2022

Już w najbliższą sobotę, 19. listopada rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Katarze! 

dowiedz się więcej

Nowy SPAR EXPRESS na stacji AVIA w miejscowości Małkinia Górna

27 października 2022

Miło nam poinformować, że w dniu 27.10.22 został otwarty, sklep w formacie SPAR Express na stacji AVIA, w miejscowości Małkinia Górna.

dowiedz się więcej

Kolejne sklepy w Siedlcach format SPAR Express i SPAR mini w Rudzie Śląskiej

21 października 2022

Z radością informujemy, że w bieżącym tygodniu zostały otwarte kolejne sklepy w Siedlcach format SPAR Expres i SPAR mini w Rudzie Śląskiej.

dowiedz się więcej
Facebook
Instagram
Sklep e-spar.pl
LinkedIn
YouTube