Kolejne 2 supermarkety SPAR Express na stacjach AVIA

20 stycznia 2022

Wspólny rozwój w segmencie convenience

Kolejne 2 supermarkety SPAR Express otwierają się na stacjach AVIA – w Poznaniu przy ul. Mieszka oraz ul. Grunwaldzkiej. To kontynuacja współpracy obu marek, realizowana w ramach pilotażu na pięciu stacjach AVIA. W grudniu 2021 roku otwarte zostały sklepy w Poznaniu przy ul. Juraszów i w Bielsku Białej przy ul. Żywieckiej.

dowiedź się więcej

DUMNI Z POMAGANIA

14 stycznia 2022

Już niebawem, 30 stycznia (niedziela) odbędzie się już 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wspaniałej akcji, podczas której zbierane będą pieniądze na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. W tym roku SPAR postanowił wesprzeć 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w wyjątkowy sposób!

dowiedź się więcej

Supermarkety SPAR Express na stacjach AVIA

16 grudnia 2021

Wspólny rozwój w segmencie convenience

W ramach zainicjowanej współpracy AVIA i SPAR – na stacjach AVIA zostaną uruchomione supermarkety SPAR Express. Pierwsze dwie placówki będą otwarte jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia w Poznaniu przy ul. Juraszów i w Bielsku Białej przy ul. Żywieckiej. Kolejne markety SPAR Express rozpoczną działalność na stacjach AVIA na początku 2022 r. Obecnie zaplanowano pilotaż w ramach pięciu stacji AVIA.

dowiedź się więcej

Smakuj Święta razem ze sklepami SPAR

13 grudnia 2021

Od 8 grudnia, w naszej sieci w sklepach EUROSPAR i SPAR, obowiązuje wyjątkowa świąteczna oferta.

dowiedź się więcej

MOTOMIKOŁAJE

6 grudnia 2021

5 grudnia marka SPAR miała przyjemność wziąć udział w akcji charytatywnej organizowanej przez śremski klub motocyklowy, do którego należą nasi pracownicy z magazynu logistycznego w Koninku.

dowiedź się więcej

W NASZYCH SKLEPACH NAWET MIKOŁAJ ZNAJDZIE WSZYSTKO NA ŚWIĘTA!

1 grudnia 2021

Już 1 grudnia ruszyliśmy z kolejną odsłoną kampanii wizerunkowej. Tym razem w wersji świątecznej. W sklepach SPAR, każdy ma powód do uśmiechu, a zakupy robi sam Mikołaj.

dowiedź się więcej

Oferta Promocyjna BLACK FRIDAY!

29 listopada 2021

Oferta Promocyjna BLACK FRIDAY! W dniach 25-27.11.2021 dostępna była oferta promocyjna Black Friday! Przygotowaliśmy wiele superatrakcyjnych promocji, zarówno na produkty świeże, bestsellery marki SPAR, napoje i alkohol.

dowiedź się więcej

SPAR mini w Żaganiu

8 listopada 2021

Informujemy, że od 05.11.21 w Żaganiu przy ul. Rynek 37 funkcjonuje nowy sklep z logo SPAR mini.

dowiedź się więcej

KOLEJNY SKLEP DOŁĄCZYŁ DO SIECI SPAR!

6 listopada 2021

Miło mi poinformować, iż w dniu 5 listopada 2021 roku w Czekanowie, został otwarty nowy sklep w formacie SPAR.

dowiedź się więcej

Katalog marki SPAR

25 października 2021

Z przyjemnością prezentujemy Państwu specjalny katalog, w którym znajdują produkty marki SPAR!

dowiedź się więcej

Ogólnopolska kampania „klient nasz pan”

25 października 2021

Na początku października rozpoczęliśmy ogólnopolską kampanię wizerunkową pod hasłem „klient nasz pan”. Kampanię obejmuje sponsoring programów w TVP i TVN, serię spotów radiowych, billboardy, zabawną akcję z udziałem klientów na portalu Facebook, a także monitory, plakaty i gazetki promocyjne w sklepach. Kampania trwa do końca listopada 2021 roku. Celem kampanii jest promowanie naszych sklepów, które nastawione są na jak najlepsze doznania zakupowe klienta.

dowiedź się więcej

Nowa marka w sklepach SPAR – No1 czyli NUMER 1 W OSZCZĘDZANIU

25 października 2021

Aby zapewnić naszym klientom jeszcze szerszą gamę wysokiej jakości artykułów codziennego użytku, SPAR prezentuje markę No1 – to Twój numer 1 w oszczędzaniu! Wyselekcjonowane produkty z gwarancją najlepszej relacji jakości do ceny!

dowiedź się więcej

NOWY EUROSPAR DOŁĄCZYŁ DO NASZEJ SIECI!

20 października 2021

Informujemy, że od dnia 14.10.2021 r. w Pszowie ul. Traugutta 52 funkcjonuje nowy sklep w formacie EUROSPAR. Sklep został gruntowanie wyremontowany, wymienione zostało oświetlenie, chłodnictwo, a także serwisy: tradycyjny i piekarniczy.

dowiedź się więcej

OTWARCIE EUROSPARA W WARSZAWSKIM DOMU MODY KLIF

20 października 2021

Dnia 13.10.2021 r. odbyło się otwarcie sklepu EUROSPAR w warszawskim Domu Mody Klif. Sklep ma ponad 1800 mkw. sali sprzedaży. W ofercie sklepu znajdują się świeże wędliny, mięsa, ryb i serów oraz produkty z różnych zakątków świata.

dowiedź się więcej

Nowy SPAR – Poznań, centrum handlowe PLAZA

1 października 2021

Informujemy, że otworzyliśmy kolejny sklep SPAR tym razem zlokalizowany w północnej części Poznania w centrum handlowym Plaza.

dowiedź się więcej

Otwarcie nowego sklepu SPAR mini!

9 września 2021

Dnia 9 września otworzyliśmy nasz kolejny sklep. SPAR mini położony jest na skraju dużego osiedla mieszkaniowego w dzielnicy Michałkowice w Siemianowicach Śląskich przy ul. Bohaterów Westerplatte 2.

dowiedź się więcej

Targi Franczyza EXPO

9 września 2021

W minioną sobotę mieliśmy przyjemność prezentować naszą Firmę na targach Franczyza EXPO, które odbywały się na PGE Narodowym.

dowiedź się więcej

Koncert z okazji 100-lecia osiedla Podolany

30 sierpnia 2021

21 sierpnia 2021 (w sobotę) odbył się koncert z okazji 100-lecia Osiedla Podolany przed naszą centralą w Poznaniu. Koncert organizowany był ze środków budżetu obywatelskiego przez lokalnych działaczy we współpracy z Estradą Poznańską.

dowiedź się więcej

Nowy SPAR mini w Zawierciu

30 sierpnia 2021

Z początkiem sierpnia w Zawierciu przy ul. Marciszowskiej 41 uruchomiony został nowy sklep z logo SPAR mini.

dowiedź się więcej

POLSKA ZWYCIĘZCĄ W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH EUROPY W LEKKOATLETYCE

8 czerwca 2021

Nasza polska reprezentacja lekkoatletyczna triumfowała w Drużynowych Mistrzostwach Europy w Lekkoatletyce Superligi na Śląsku, które miały miejsce w dniach 39-30 maja. W imprezie brało udział ponad 360 zawodników z siedmiu drużyn i Polska z powodzeniem obroniła tytuł przed 7500 kibicami. Jako główny sponsor tego kluczowego wydarzenia, SPAR po raz kolejny cieszył się świetną prezencją dzięki logo SPAR widocznemu na koszulkach sportowców, tablicach torowych i tłach medialnych.

dowiedź się więcej

SPAR partnerem głównym Drużynowych Mistrzostw Europy w Lekkoatletyce 29-30 maja 2021

21 maja 2021

Marka SPAR jest partnerem głównym Drużynowych Mistrzostw Europy w lekkoatletyce, które mają miejsce na Śląsku w dniach 29–30 maja 2021 roku. To kluczowe wydarzenie gromadzi osiem najlepszych europejskich drużyn lekkoatletycznych, które rywalizują w Superlidze. SPAR jest partnerem głównym Mistrzostw Europy w lekkoatletyce nieprzerwanie od 1996 roku.

dowiedź się więcej

NOWY SKLEP SPAR W BIAŁYMSTOKU

29 kwietnia 2021

W dniu 28.04.2021 r. sieć SPAR uruchomiła supermarket w Białymstoku, zlokalizowany w Centrum Alfa – obiekcie łączącym zarówno nowoczesne jak i zabytkowe elementy wnętrza, niegdyś słynnej fabryki włókienniczej Beckera.

dowiedź się więcej

Wiosenne smaki w SPAR

20 kwietnia 2021

Już 21 kwietnia ruszamy z naszym katalogiem „Wiosenne smaki w SPAR”, w którym promujemy produkty na grill, nowalijki, wyroby wege, czy produkty bez laktozy. Wiele towarów to produkty marki własnej – wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. Kampania „Wiosenne smaki” to bogata oferta i szeroki wybór produktów dostępnych w sklepach Eurospar oraz Spar.

dowiedź się więcej

NASZA SIEĆ WZBOGACIŁA SIĘ O KOLEJNE 2 SKLEPY

1 kwietnia 2021

Do naszej sieci dnia 31 marca dołączyły dwie kolejne placówki – Sklep w Poznaniu, przy ul. Tatrzańskiej 1/5 w dużym formacie EUROSPAR oraz sklep w Pacanowie przy ul. Szkolnej 21 w formacie SPAR mini.

dowiedź się więcej

WIELKA MOC ŚWIĄTECZNYCH ZAKUPÓW W SPAR

30 marca 2021

Wielkanocne promocje i przepisy na świąteczne dania

W naszych sklepach rozpoczęła się wielkanocna promocja pod hasłem „Wielka Moc świątecznych zakupów w SPAR”. Oferta obejmuje kilkadziesiąt produktów, a także ciekawe przepisy na dania świąteczne. Promocje obowiązują także w sklepie internetowym www.e-spar.pl, a zamówienie można otrzymać z dostawą do domu.

dowiedź się więcej

SPAR głównym partnerem Halowych Mistrzostw Europy w Toruniu

30 marca 2021

Ważna impreza lekkoatletyczna obyła się w dniach 5-7 marca 2021

Marka SPAR była głównym partnerem Halowych Mistrzostw Europy w lekkiej atletyce w Toruniu, które miały miejsce w dniach 5-7 marca 2021 roku. Wzięło w nich udział ponad 550 sportowców z 48 krajów. SPAR jest partnerem Mistrzostw Europy w lekkiej atletyce nieprzerwanie od 1996 roku.

dowiedź się więcej