facebook - skrypt piksela

PIERWSZE URODZINY SUPERMARKETU EUROSPAR W WAŁBRZYCHU

Zbliżają się pierwsze urodziny supermarketu Eurospar w Galerii Victoria w Wałbrzychu. 

Na tę właśnie okazję przygotowaliśmy szereg atrakcji dla Klientów, oraz ich dzieci.

 

Podsumowując ten rok, śmiało możemy stwierdzić, że już w tak krótkim czasie zdobyliśmy zaufanie wielu zadowolonych klientów, którzy są dla nas najważniejsi. Oni wyznaczają nam cel działania, a my staramy się do nich jak najbardziej dostosować.  Przez ten rok udowodniliśmy, że nie tylko zysk firmy jest dla nas ważny. Zauważamy potrzeby społeczne i środowiskowe, na które nie chcemy być obojętni, działamy więc w myśl zasad odpowiedzialnego biznesu.

Z wielką radością sponsorowaliśmy upominki dla pierwszoklasistów Publicznej Szkoły nr 17 w Wałbrzychu z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. Zorganizowaliśmy również konkurs plastyczny z nagrodami dla klas I-III, w którym uczniowie mogli wykazać się kreatywnością.

Ufundowaliśmy też najpotrzebniejsze artykuły spożywcze i higieniczne dla Domu Seniora Rusinowa, wręczyliśmy upominki mikołajkowe w Żłobku Samorządowym nr 3 w Wałbrzychu, oraz byliśmy sponsorem akcji dokarmiania ptaków w parku im. Tadeusza Kościuszki, połączonej z edukacją dzieci w obszarze ornitologii.

Chcielibyśmy, aby najmłodsze pokolenie dorastało w świadomości otaczającego go świata, który został zdominowany przez nowoczesne narzędzia technologiczne, wypierając znaczenie tego, co nas otacza. Uwrażliwiając młodzież na ważne aspekty środowiskowe i społeczne mamy szanse w pewnym stopniu wpłynąć na dalszy kierunek rozwoju naszych przyszłych klientów, a organizując konkursy plastyczne skłaniamy dzieci do inwencji twórczej, do samodzielnej pracy, która uczy motywacji do działania.

 

Dziękujemy naszym Klientom za ten rok i mamy nadzieję, że kolejny będzie równie pomyślny.

Atrakcje urodzinowe 31 marca- 1 kwietnia

  1. KONKURS PLASTYCZNY „kartka urodzinowa dla Eurospar” dla dzieci od 5 do 12 lat
  • W dniach 17-27 marca wykonaj pracę w formacie A4 na podany temat, używając dowolnej techniki, podpisując się imieniem i nazwiskiem.
  • Wrzuć pracę do pudełka oznaczonego logo Eurospar, umieszczonego przy kawiarence Bean Tree Cafe w Supermarkecie Eurospar w Galerii Victoria w Wałbrzychu,
  • Odwiedź nas 31 marca – 1 kwietnia i sprawdź, czy wygrałeś. Trzy zwycięskie prace zostaną umieszczone przy kawiarence Bean Tree cafe w Supermarkecie Eurospar w Galerii Victoria w Wałbrzychu, gdzie również będą czekać nagrody.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się tutaj.

  1. TORT URODZINOWY I DEGUSTACJE. W dniach 31 marca zapraszamy do Supermarketu Eurospar w Galerii Victoria na smaczny tort urodzinowy oraz wiele produktów do degustacji, dostępnych również 1 kwietnia.
  2. MALOWANIE BUZIEK, MALOWANIE TATUAŻY Zapraszamy rodziców do udziału ich dzieci w malowaniu buziek i zdobienia rąk brokatowymi tatuażami.

Plan malowania:

31 marca (piątek ) w godzinach 15:00-19:00

1 kwietnia (sobota) w dniach 12:00-16:00

Aby skorzystać z możliwości malowania, należy okazać paragon za zakupy o wartości min 20 zł, dokonane  w dniu 31 marca lub 1 kwietnia. Paragon upoważnia do skorzystania z obu opcji malowania.

  1. KONKURS PARAGONOWY 1 KWIETNIA.

1 kwietnia wygrywa paragon, którego wartość będzie największa. Numer zwycięskiego paragonu zostanie podany przy kawiarence Bean Tree Cafe w Eurospar  w Galerii Victoria w Wałbrzychu. Do wygrania nagroda o łącznej wartości 300 zł. Odbiór nagrody w terminie 14 dni.

Szczegółowy regulamin znajduje się tutaj.

Facebook
Instagram
Sklep e-spar.pl
LinkedIn
YouTube