facebook - skrypt piksela

Pomóżmy Marcelinie wygrać z rakiem

15 września 2023

Wnuczka naszej Pracownicy ze sklepu SPAR Pieńsk, mała Marcysia traci wzrok. Cierpi na siatkówczaka – rzadki nowotwór złośliwy oczu. Guz zajął 1/3 prawego oka, którym dziewczynka już nie widzi. Jest też w oku lewym, choroba gwałtownie postępuje – rodzice chcą zrobić wszystko, by ją ratować.

dowiedz się więcej

Wsparcie dla potrzebujących – współpraca z Wielkopolskim Bankiem Żywności

3 marca 2023

W SPAR staramy się nieść pomoc tam, gdzie jest ona najpotrzebniejsza. Nie inaczej było w obliczu ostatnich wydarzeń, gdy tragiczne trzęsienie ziemi dotknęło mieszkańców Turcji i Syrii.

dowiedz się więcej

FINAŁ WOŚP

3 lutego 2023

Dziękujemy wszystkim naszym Klientom i Pracownikom, którzy przyczynili się do tego sukcesu! Deklarowana kwota robi wrażenie i jesteśmy szczęśliwi, że możemy dołożyć swoją cegiełkę do sukcesu, jakim okazał się 31. Finał WOŚP!

dowiedz się więcej

Sztab SPAR podczas 31. Finału WOŚP

16 stycznia 2023

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza firma została oficjalnym sztabem przy kolejnym 31. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

dowiedz się więcej

Zbiórka leków i artykułów medycznych dla uchodźców z Ukrainy

16 stycznia 2023

W marcu 2022 roku z inicjatywy pracowników zorganizowaliśmy w centrali sieci SPAR w Poznaniu zbiórkę. Skontaktowaliśmy się Fundacją Grupy Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie stacjonowali uchodźcy przybywający do Poznania.

dowiedz się więcej

Świąteczna zbiórka SPAR Polska – pomagamy Zupie na Głównym!

9 stycznia 2023

Zupa na Głównym, to poznańskie stowarzyszenie wspierające osoby potrzebujące, w tym te w kryzysie bezdomności. Co tydzień w sobotę, Zupa na Głównym gotuje 100 litrów zupy i przygotowuje ponad 100 kanapek, a potem rozdaje je potrzebującym na Dworcu Zachodnim w Poznaniu.

dowiedz się więcej

WIELKANOCNY ZAJĄCZEK DLA DZIECI Z UKRAINY PRZEBYWAJĄCYCH NA RANCZU POD WYSOKĄ TURNIĄ KOŁO ZAWIERCIA

13 kwietnia 2022

W gospodarstwie agroturystycznym Ranczo pod Wysoką Turnią w Rzędkowicach przebywa grupa uchodźców z Ukrainy licząca 53 osoby, z czego 29 to dzieci. Pani Iwona, właścicielka, która zdecydowała się wyciągnąć pomocną dłoń 24 godziny na dobę, skupia się na pomocy rodzinom ukraińskim.

dowiedz się więcej

Wyprawki szkolne dla dzieci z Ukrainy

26 marca 2022

Nasza firma nie zwalnia tempa i wciąż pomagamy. Działania w które się angażujemy są celowane w konkretne potrzeby. Dlatego też przygotowaliśmy i przekazaliśmy 100 wyprawek szkolnych dla dzieci z Ukrainy, które rozpoczynają naukę w Szkole Podstawowej nr 62 im. gen. Stanisława Taczaka przy ul. Druskienickiej w Poznaniu.

dowiedz się więcej

SPAR Polska pomaga dzieciom z Ukrainy razem z Fundacją Świętego Mikołaja

24 marca 2022

Fundacja Świętego Mikołaja od 2019 roku prowadziła działania na rzecz dzieci z Mariupola na wschodzie Ukrainy. Od momentu wybuchu wojny otacza swoją opieką również dzieci uciekające przed wojną do Polski. Obecnie na terenie Warszawy przebywa ok. 100 tysięcy dzieci z Ukrainy.

dowiedz się więcej

DUMNI Z POMAGANIA

14 stycznia 2022

Już niebawem, 30 stycznia (niedziela) odbędzie się już 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wspaniałej akcji, podczas której zbierane będą pieniądze na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. W tym roku SPAR postanowił wesprzeć 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w wyjątkowy sposób!

dowiedz się więcej
Facebook
Instagram
Sklep e-spar.pl
LinkedIn
YouTube