facebook - skrypt piksela

WIELKANOCNY ZAJĄCZEK DLA DZIECI Z UKRAINY PRZEBYWAJĄCYCH NA RANCZU POD WYSOKĄ TURNIĄ KOŁO ZAWIERCIA

W gospodarstwie agroturystycznym Ranczo pod Wysoką Turnią w Rzędkowicach przebywa grupa uchodźców z Ukrainy licząca 53 osoby, z czego 29 to dzieci. Pani Iwona, właścicielka, która zdecydowała się wyciągnąć pomocną dłoń 24 godziny na dobę, skupia się na pomocy rodzinom ukraińskim.

W pomoc Pani Iwonie zaangażowało się już pięć sklepów naszych partnerów w Zawierciu, które aktywnie prowadzą u siebie zbiórki darów. Wsparcie ze strony sklepów jest niezbędne do codziennego funkcjonowania tylu osób, które przyjęła pod swój dach Pani Iwona.

Zależało nam również, aby umilić dzieciom ten trudny dla nich okres, tym bardziej, że przed nami Wielkanoc. Dzieci odwiedza Zajączek, zostawia prezenty i postanowiliśmy, że w rolę Zajączka wcielą się pracownicy centrali SPAR w Poznaniu.

Pracownicy bardzo zaangażowali się w zbiórkę i w ciągu zaledwie 2 dni zgromadziliśmy masę słodkości.

Wspólnymi siłami udało nam się przygotować 30 paczuszek zapełnionych samymi pysznościami, które zostały spakowane w kartony i wysłane do Pani Iwony.

Dziękujemy wszystkim naszym pracownikom, którzy bezinteresownie i z dobrego serca przyłączyli się do akcji, która z pewnością wywoła uśmiech na twarzach dzieci!

DZIĘKUJEMY!

 

Facebook
Instagram
Sklep e-spar.pl
LinkedIn
YouTube