facebook - skrypt piksela

Świąteczna zbiórka SPAR Polska – pomagamy Zupie na Głównym!

Zupa na Głównym, to poznańskie stowarzyszenie wspierające osoby potrzebujące, w tym te w kryzysie bezdomności. Co tydzień w sobotę, Zupa na Głównym gotuje 100 litrów zupy i przygotowuje ponad 100 kanapek, a potem rozdaje je potrzebującym na Dworcu Zachodnim w Poznaniu – są to zarówno osoby w kryzysie bezdomności, jak i osoby starsze i schorowane. Okres zimowy jest czasem, gdy na dworzec przychodzi zdecydowanie więcej potrzebujących, a wolontariusze starają się nikogo nie zostawić głodnym. Aby dalej mogli to robić potrzebują produktów, z których mogą gotować posiłki.

Zupa na Głównym nadal działa prężnie, mimo wyzwań związanych z inflacją i drożyzną. Kontynuując tradycję pomagania Stowarzyszeniu, w grudniu 2022 r. pracownicy centrali SPAR zorganizowali zbiórkę produktów, środków czystości oraz pieniędzy dla Zupy na Głównym. Zaangażowaliśmy także we wsparcie naszych Dostawców, którzy kolejny raz przesłali dary, z których wolontariusze Zupy na Głównym będą mogli korzystać podczas przygotowywania posiłków.

Zachęcamy wszystkich do wsparcia tej poznańskiej inicjatywy. Więcej szczegółów znaleźć można na stronie internetowej https://zupanaglownym.org.pl/ oraz na Facebooku stowarzyszenia: https://www.facebook.com/ZupaNaGlownym/

Facebook
Instagram
Sklep e-spar.pl
LinkedIn
YouTube