facebook - skrypt piksela

NOWA LOTERIA SPAR – WYGRAJ THERMOMIX TM 6

Już od 5 lutego, w Loterii SPAR, można wygrać co tydzień Thermomix® TM6.

Wystarczy  w okresie od 5.02 do 31.03 zrobić zakupy w jednym ze sklepów sieci SPAR za min. 60 zł, w tym jeden produkt marki SPAR, zarejestrować paragon na stronie loteriaspar.pl i czekać na cotygodniowe losowania.

Co tydzień, przez 8 tygodni, losujemy jednego laureata, który wygra wielofunkcyjny Thermomix TM6. Urządzenie to stworzone przez Vorwerk, nie tylko ułatwia codzienne gotowanie i oszczędza czas, ale także pozwala osiągnąć bez wysiłku wspaniałe efekty gotowania.

W kompaktowej obudowie łączy 20 funkcji: miesza, miksuje, rozdrabniania, wyrabia ciasto, ubija, sieka, waży, gotuje (również na parze), sous-vide, dusi, emulguje.

Za pomocą dużego ekranu dotykowego umożliwia dostęp do trybów gotowania jak fermentacja, gotowanie jajek, gotowanie ryżu i mycie wstępne oraz do platformy Cookidoo® z ponad 5900 przepisami w języku polskim.

Platformę można też przeglądać korzystając z aplikacji na tablecie lub smartfonie. Pozwala to w kilka chwil znaleźć ulubione danie, zaplanować menu na cały tydzień, obliczyć wartość kaloryczną posiłku i sporządzić listę zakupów.

Zachęcamy do udziału w loterii i życzymy powodzenia!

 

Facebook
Instagram
Sklep e-spar.pl
LinkedIn
YouTube