facebook - skrypt piksela

Kampania SPAR LEPSZY WYBÓR

Dnia 30 sierpnia wystartowała nasza nowa kampania SPAR LEPSZY WYBÓR, skierowana przede wszystkim do dzieci oraz do ich rodziców.

Akcja na ma celu zwrócenie uwagi i zachęcenie Klientów do przywiązywania większej uwagi do dobrych nawyków żywieniowych.

Kampania w dużej mierze ma walor edukacyjny, ale przekazany w lekkiej i wesołej formie, dzięki naszym zabawnym i uśmiechniętym bohaterom (jajeczko, marchewka, awokado i truskawka), którzy są naszymi ambasadorami lepszych wyborów, jakie mają dzieci i ich opiekunowie.

Jesteśmy świadomi skali problemów żywieniowych wśród dzieci, dlatego jako SPAR, chcemy dawać dobry przykład i podpowiadać, jakie mogą być te lepsze wybory.

Kampania komunikowana jest w naszych sklepach przez standy z naszymi wesołymi bohaterami, z którymi dzieci chętnie robią sobie zdjęcia oraz widoczne na pólkach wobblery oraz cenówki. Przy kasach ekspedientki rozdają najmłodszym książeczki z ciekawostkami, przepisami oraz zadaniami do wykonania.

Informacje i ciekawostki o kampanii dostępne są także na stronie www.spar.pl/lepszywybor oraz w naszych social mediach -zachęcamy do odwiedzania naszych profili na Instagramie oraz Facebooku.

Zachęcamy do śledzenia akcji do końca listopada!

Facebook
Instagram
Sklep e-spar.pl
LinkedIn
YouTube