facebook - skrypt piksela

NASZA SIEĆ WZBOGACIŁA SIĘ O KOLEJNE 2 SKLEPY

Do naszej sieci dnia 31 marca dołączyły dwie kolejne placówki – Sklep w Poznaniu, przy ul. Tatrzańskiej 1/5 w dużym formacie EUROSPAR oraz sklep w Pacanowie przy ul. Szkolnej 21 w formacie SPAR mini.

Sklep w Poznaniu, przy ul. Tatrzańskiej 1/5 w dużym formacie EUROSPAR, ma prawie 1400 m2 sali sprzedaży i 7 kas. Ma w ofercie ponad 20.000 produktów, najlepszej jakości warzywa i owoce, bardzo duży wybór serów importowanych, ryb świeżych eksponowanych na lodzie oraz dań gotowych do spożycia, np. kurczak z rożna. Supermarket może pochwalić się również nową aranżacją piekarni i cukierni, gdzie oferowane są produkty od lokalnych dostawców oraz pieczywo wypiekane na miejscu

Natomiast w Pacanowie przy ul. Szkolnej 21 swoją działalność rozpoczął sklep w formacie SPAR mini o pow. 167 m2, oferujący bogaty wybór owoców i warzyw, a także mięsa i wędlin. Dodatkowym atutem jest fakt, że obiekt znajduje się w pobliżu słynnego Centrum Bajki.

Ogromne podziękowania dla wszystkich osób zaangażowanych w proces otwarć, a naszym Partnerom życzymy wytrwałości, sukcesów i wielu zadowolonych klientów!

Facebook
Instagram
Sklep e-spar.pl
LinkedIn
YouTube