facebook - skrypt piksela

Sztab SPAR podczas 31. Finału WOŚP

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza firma została oficjalnym sztabem przy kolejnym 31. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Finał dopiero co prawda 29 stycznia, ale w ramach naszej współpracy z WOŚP, w naszych sklepach, już w grudniu, będą prowadzone zbiórki. Przy kasach pojawią się piękne puszki WOŚP, do których będą tradycyjnie zbierane pieniądze. Końcowe rozliczenie nastąpi w dzień 31. Finału, czyli 29 stycznia 2023 roku.

W tym roku organizujemy jako sieć SPAR Sztab, który będzie zbierał datki do specjalnych puszek – otrzymanych z WOŚP. Wszystkie sklepy w sieci SPAR – nasi niezależni partnerzy detaliczni – mogą włączyć się do tej wielkiej akcji pomocy i wspólnie z klientami pomagać potrzebującym. Cel tegorocznej akcji jest bardzo ważny – bo sepsa staje się coraz większym zagrożeniem dla osób właściwie w każdym wieku. Mamy nadzieję, że sztab SPAR będzie bardzo aktywny i przekaże jak najwięcej środków na ten szczytny cel”podkreśla Wayne Hodson, prezes zarządu sieci SPAR w Polsce.

Zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy – oto cel zbliżającego się 31. Finału WOŚP. Po raz pierwszy w historii Orkiestry zakupione urządzenia posłużą nie określonej grupie wiekowej pacjentów, ale wszystkim, którzy tego sprzętu będą potrzebować.

Więcej informacji o akcji na stronie www.wosp.org.pl

Facebook
Instagram
Sklep e-spar.pl
LinkedIn
YouTube