facebook - skrypt piksela

SUPER OFERTA NA PRODUKTY SPAR – POZNAJ SEKRETY OSZCZĘDZANIA

Już od środy 15 lutego do soboty 4 marca można nabyć produkty marki SPAR w bardzo atrakcyjnej ofercie. W katalogu, który pełen jest znakomitych propozycji produktowych i cenowych, znaleźć można również świetne przepisy na oszczędne dania, m.in. domowe pączki,  pyszną i pożywną owsiankę z wiśniami, czy idealną przekąskę wege zawijasy z tortilli. Dla chcących zgłębić temat oszczędzania, umieściliśmy również kilka wskazówek i porad, jak można codziennie wydawać troszkę mniej.

Produkty marki SPAR to odpowiedź na trudny czas spowodowany rosnącymi kosztami życia – wybierając nasze produkty klienci otrzymują towary w najlepszej relacji ceny do jakości.

W ofercie posiadamy obecnie ponad 600 produktów i stale poszerzamy nasz asortyment, zarówno o nowe produkty jak i linie produktów.

Do współpracy zapraszamy głównie polskich, uznanych dostawców. Każdy dostawca posiada certyfikaty jakościowe, takie jak IFC i BRC, a wszystkich producentów audytujemy zarówno przed podjęciem współpracy, jak i w jej trakcie. Każdy produkt marki własnej jest cyklicznie badany w certyfikowanych laboratoriach.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą z katalogu oraz zapraszamy na zakupy do naszych sklepów!

Facebook
Instagram
Sklep e-spar.pl
LinkedIn
YouTube