facebook - skrypt piksela

SPAR partnerem głównym Drużynowych Mistrzostw Europy w Lekkoatletyce 29-30 maja 2021

Marka SPAR jest partnerem głównym Drużynowych Mistrzostw Europy w lekkoatletyce, które mają miejsce na Śląsku w dniach 29–30 maja 2021 roku. To kluczowe wydarzenie gromadzi osiem najlepszych europejskich drużyn lekkoatletycznych, które rywalizują w Superlidze. SPAR jest partnerem głównym Mistrzostw Europy w lekkoatletyce nieprzerwanie od 1996 roku.

Polska będzie bronić tytułu w rywalizacji z drużynami z Francji, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Włoch, Ukrainy, Hiszpanii i Portugalii.

Stadion Śląski będzie otwarty dla publiczności – co oznacza, że Drużynowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce zostaną rozegrane z udziałem kibiców. Zgodnie z obowiązującym planem bezpieczeństwa i higieny, na żywo będzie mogło uczestniczyć 7600 widzów. Ponadto organizatorów wydarzenia będzie wspierać około 350 wolontariuszy.

Transmisja z wydarzenia będzie dostępna na antenie TVP Sport 29 maja w godzinach 15.30-19.15 oraz 30 maja w godzinach 13.00-16.15.

Pierwsza, druga i trzecia Liga Drużynowych Mistrzostw Europy w lekkoatletyce odbędzie się z kolei w weekend 19-20 czerwca 2021 roku.

Jako partner główny od 1996 roku SPAR wspiera europejskie mistrzostwa w lekkoatletyce, promując zdrowy styl życia. To długoterminowe wsparcie sportowców z 50 federacji w Europie odzwierciedla etos SPAR, polegający na współpracy dla obopólnych korzyści. Pasja, jaką sportowcy pokazują widzom przejawia się we wszystkich ich osiągnięciach. Ten rodzaj wiary we współpracę jest również widoczny w całej globalnej rodzinie SPAR.

W 2021 roku SPAR był głównym sponsorem Halowych Mistrzostw Europy w lekkiej atletyce w Toruniu, które miały miejsce w dniach 5-7 marca. Wzięło w nich udział ponad 550 sportowców z 48 krajów.

Drużynowe Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2021 – obejrzyj film:

Facebook
Instagram
Sklep e-spar.pl
LinkedIn
YouTube