facebook - skrypt piksela

POLSKA ZWYCIĘZCĄ W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH EUROPY W LEKKOATLETYCE

Nasza polska reprezentacja lekkoatletyczna triumfowała w Drużynowych Mistrzostwach Europy w Lekkoatletyce Superligi na Śląsku, które miały miejsce w dniach 39-30 maja. W imprezie brało udział ponad 360 zawodników z siedmiu drużyn i Polska z powodzeniem obroniła tytuł przed 7500 kibicami. Jako główny sponsor tego kluczowego wydarzenia, SPAR po raz kolejny cieszył się świetną prezencją dzięki logo SPAR widocznemu na koszulkach sportowców, tablicach torowych i tłach medialnych.

Podobnie jak w 2019 roku, polska drużyna wygrała 10 z 40 konkurencji. Jednak w tym roku rywalizacja utrzymywała się w równowadze do samego końca, a trzy zespoły nadal walczyły o tytuł do niedzielnego popołudnia. Polska prowadziła tylko 2,5 punktami przed finałem, wyprzedzając Wielką Brytanię i Niderlandy oraz Włochy, które wystawiły mocne drużyny na finał mężczyzn 4x400m. Polska z powodzeniem utrzymała tytuł, zajmując trzecie miejsce w biegu 4x400m, co dało wynik 181,5 punktów.

Pomimo ograniczonej liczby widzów wpuszczonych na stadion ze względu na środki bezpieczeństwa i higieny, atmosfera na stadionie była niesamowita. Zainteresowanie mediów sportem lekkoatletycznym po raz kolejny było duże, dzięki czemu wydarzenie było dostępne dla fanów na żywo za pośrednictwem różnych kanałów. Silna widoczność marki została wygenerowana nie tylko dzięki dedykowanym transmisjom telewizyjnym w uczestniczących krajach, ale także poprzez publikacje sportowe i relacje w mediach cyfrowych z zawodów na całym świecie.

Pierwsza, druga i trzecia liga drużynowych mistrzostw Europy w lekkoatletyce odbędą się w dniach 19-20 czerwca 2021 r w Rumunii, Bułgarii i na Cyprze.

Facebook
Instagram
Sklep e-spar.pl
LinkedIn
YouTube