facebook - skrypt piksela

STRONA GŁÓWNA »

DZIĘKUJEMY ZA CUDOWNĄ SOBOTĘ PODCZAS RODZINNEGO BIEGANIA I RODZINNEGO PIKNIKU SPAR

Cudowna atmosfera, dużo dobrej energii, niezwykła moc i siła, świetna pogoda – to wszystko złożyło się na sukces naszej imprezy RODZINNE BIEGANIE ZE SPAR.

Każdy z biegnących zasłużył na ogromne gratulacje. Dziękujemy, że byliście i że spędziliśmy razem z Wami ten czas.

W biegu na 5 kilometrów w kategorii OPEN wystartowały 252 osoby. Pierwsze miejsce wśród mężczyzn zajął Adrian Żakowski z czasem 0:15:20. Drugi był Marcin Wacko z czasem 0:15:42 a trzeci Mateusz Brylewski z czasem 0:15:56. Wśród kobiet pierwsze miejsce zajęła Hanna Jaraszkiewicz z czasem 0:18:56. Drugie miejsce na podium należy do Zofii Wawrzyniak-Wacko z czasem 0:19:03, a trzecie do Katarzyny Pasieka z czasem 0:20:16.

Wśród dzieci pierwsze miejsce na 200 metrów dziewczynek do lat 6 zajęła Hanna Juskowiak, wśród chłopców Maksymilian Polaczek. Na 600 metrów pierwsze miejsce zajęła Maria Stefanowicz wśród dziewczynek oraz Stanisław Prusiński wśród chłopców. W kategorii 800 metrów pierwsze miejsce zajęła Julia Marcinkowska oraz Igor Spławski.

Dziękujemy również naszej ambasadorce, Monice Stefanowicz, za fantastyczne przygotowanie biegaczy do startu, za atmosferę, wspaniały uśmiech, słowa wsparcia.

Dziękujemy Mezo za pogodę ducha, ogromną motywację, masę pozytywnej energii, za pełne zaangażowanie.

Dziękujemy firmie Maratończyk Pomiar Czasu, za profesjonalną organizację biegu. Bez Was nie byłoby sukcesu.