facebook - skrypt piksela

STRONA GŁÓWNA »

DRUGA EDYCJA RODZINNEGO BIEGANIA SPAR JUŻ 3 CZERWCA!

Po zeszłorocznym sukcesie Rodzinnego Biegania i jego bardzo pozytywnym odbiorze przez uczestników, nie mogliśmy inaczej i organizujemy drugą edycję!

Już 3 czerwca spotykamy się ponownie w Poznaniu pod siedzibą SPAR przy ul. Druskienickiej 12. Start biegu o godzinie 10:00.

Celem i ideą organizowanego biegu jest przede wszystkim integracja lokalnej społeczności Podolan, popularyzacja biegania, jako najprostszej formy rekreacji, propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia.

W tegorocznej edycji poza biegiem na 5 km i biegami dla dzieci, odbędzie się marsz na 2,5 km. Zdecydowaliśmy się na marsz ponieważ zależy nam bardzo, aby nawet osoby, które nie biegają, a są aktywne i chcą aktywnie uczestniczyć w naszej imprezie, również mogły być częścią Rodzinnego Biegania.

Zwiększyliśmy także ilość miejsc dla zawodników na każdym dystansie. Na 5 km przewidziano dla biegaczy 400 miejsc, na biegi dla dzieci na dystansie 200 m, 600 m lub 800 m (w zależności od wieku dziecka) łącznie 200 miejsc. Z kolei na naszą nowość marsz na 2,5 km mamy przygotowane 200 miejsc.

Zapisy startują już 8 marca! Nie przegap tak fajnej imprezy w Poznaniu i w Twojej okolicy! Czekamy na Ciebie!

Facebook
Instagram
Sklep e-spar.pl
LinkedIn
YouTube